גרין מוטורס – שאלות ותשובות

מדוע הרכב חסכוני כל כך?

כיום לא צריך לדמיין חיים ללא הוצאות רכב, הרכבים החשמליים של היבואן גרין מוטורס כבר כאן. אין תחזוקה שוטפת וטיפולי עשרת אלפים, אין הוצאות שנתיות, ורק שני שקלים להטענה מידי לילה בשקע חשמלי רגיל!

למי המכונית מתאימה?

המכוניות החדשות של גרין מוטורס, הן מכוניות עירוניות חשמליות הנטענות בכל שקע חשמלי רגיל,  המכוניות מתאימות לנסיעה לזוג ברחבי העיר וגם בדרכים בינעירוניות. סטודנטים, זוג צעיר או זוג מבוגר המעוניין לנסוע ברחבי העיר לעבודה, ללימודים, לסידורים, קניות ולבילויים ייהנו מנסיעה חווייתית ונעימה ברכבים החשמליים שלנו. כמו כן, רכבים אלו מושלמים גם כרכב שני למשפחות שרוצות לחסוך את ההוצאה הכבידה של שני רכבים.

מיכל דלק שלם בשני שקלים? זה הגיוני?

כן, זה לא חלום, אנחנו משתמשים רק בחשמל, ללא דלק כלל. הטענה של רכב חשמלי שלנו הינו שני שקלים לילה שלם, ומספיק לכמאה קילומטרים של נסיעה ביום. מעכשיו אפשר להיפרד לשלום מתחנת הדלק, משורת החיוב בכרטיס אשראי, אפשר לחסוך אלפי שקלים בחודש על תדלוק ולוותר על שריפה של ליטרים רבים של דלק מידי יום.

איפה מחנים רכב חשמלי של גרין מוטורס?

הנסיעות במרחבי העיר יהפכו לקלים ונוחים במיוחד כשתוכלו להחנות את הרכב בקלות גם בחניית אופנועים. מעכשיו לא צריך לסבול בסיבובים בלתי פוסקים ברחבי העיר בחיפוש אחר מקום חניה הולם. הרכב החשמלי שלנו מגיע בגודל קומפקטי במיוחד, כמעט ולא תופס מקום ויכול להיכנס למקומו חניה קטנים וצרים במיוחד שרכבי מיני אינם יכולים להיכנס.

כמה עולה רכב חשמלי?

בגרין מוטורס תמצאו מגוון מחירים של רכבים חשמליים במחירים טובים ומשתלמים במיוחד לכל כיס. חובבי העיצוב יוכלו לבחור רכבים במראה יוקרתי ומיוחדים ביופיים. אוהבי הנוחות והחיסכון יוכלו ליהנות מרכב חדש יד ראשונה במחיר נמוך במיוחד, ולהמשיך לחסוך כל חודש אלפי שקלים בתחזוקת הרכב.

ומה לגבי הסביבה? האם הרכבים הללו מזהמים את הסביבה?

רוצים לשמור על סביבה ירוקה? עם הרכבים החשמליים של גרין מוטורס זה קל מתמיד, הרכבים שלנו אינם צורכים דלק כלל ואינם מזהמים את הסביבה. צריכת החשמל מינימלית ואתם נהנים משמירה על כדור הארץ והופכים את העיר למקום שטוב יותר ובריא לגור בו. 

איפה לוקחים את הרכב לנסיעת מבחן?

על מנת לתאם נסיעת מבחן במקום הקרוב למקום עבודתך או לביתך התקשר לנציגי המכירות שלנו ואנחנו נשמח לתאם עבורך נסיעת מבחן במקום נוח ונגיש עבורך.

ומה אם יש לי שאלה אחרי שקניתי את הרכב?

צוות השירות והמכירות שלנו עומד לשירותך לאורך כל תקופת האחריות וישמח לספק לך מידע רב והסברים מפורטים על השימוש בזמן רכישת הרכב וכמו כן ישמח להנחות אותך ולסייע בכל שלב בהמשך.