אודותינו

חברת גרין מוטורס עוסקת בייבוא מתקדם של מכוניות עירוניות חשמליות, ומצעידה את ישראל לעתיד ירוק, חסכוני וצעיר מתמיד. הרכבים שכבשו את אירופה כבר כאן. מה אתך?

מובילים את חדשנות הרכב בישראל

בזמן שמחירי הדלק ממשיכים לנסוק, מקומות החניה הולכים ומצטמצמים גרין מוטורס מובילה חשיבה מחוץ לקופסא בתחום ייבוא הרכבים. אנו מובילים את דגל הקדמה הטכנולוגית לרכבים קטנים יותר, בעלי תחזוקה שוטפת אפסית ובעלי נוחות מרבית.

רכבים לכל כיס

חוששים לרכוש רכב ולעמוד בנטל כלכלי כבד מידי חודש? הרכבים של גרין מוטורס נועדו עבורכם. מימון רכב של גרין מוטורס יכול להתבצע במגוון אפשרויות מימון מגוונות עליהם ישמחו לספר לכם נציגי המכירות שלנו. כמו כן, כפי שכבר אמרנו, עלות התחזוקה אפסית, הטענה של רכב חשמלי שלנו עולה רק שני שקלים ללילה, כאשר טווח הנסיעה מגיע עד למאה קילומטרים ביום. אין צורך לשלם סכומי עתק על הדלק, אין צורך לשלם הון על טיפולים שוטפים. בגרין מוטורס מובילים את דגל החסכנות בעולם הרכב כפי שלא נראה מעולם בישראל.

עיצוב מרהיב לחובבי היופי והאסתטיקה

תמיד חלמתם על ג'יפ אדום? אוהבים את המראה הצעיר והמושך של רכבים יפים? הרכבים שלנו ללא ספק עומדים בציפייה הדרושה וניחנים במראה יוקרתי במיוחד. חברתנו בחרה לייבא לארץ רכבים חשמליים בעלי מראה יוצא דופן ביופיים. צבעים מיוחדים, עיצוב פחחות מרהיב, פנסים ייחודיים ותחושה מדהימה כפי שמעולם לא חוויתם.

נוחות מקסימלית וחווית נסיעה ייחודית!

בגרין מוטורס חושבים על הכול. גם רכב קטן מבחוץ וגם מרווח מבפנים, נוחות מקסימלית והנאה מחוויית נסיעה נוחה ומפנקת. ליהנות מכל העולמות גם יחד. גם למצוא חניה בקלות וללא מאמץ וגם הנאה מנסיעה מהנאה.

התקדמו לעתיד חדש!

גרין מוטורס מזמינים אתכם להצטרף אלינו למהפכה, בואו להיות שותפים להנאה האדירה שבהתחלות חדשות. עידן חדש של רכבים חשמליים פורץ אלינו, זה הזמן שלנו לתפוס אותו בשתי ידיים ולהביא גם לישראל את המהפכה ששינתה את התחבורה באירופה בשנים האחרונות.